• Монитор 34" LG "34WK95C-W", Silver/Wh (Curved IPS 3440x1440,
34" LG "34WK95C-W", Silver/Wh (Curved IPS 3440x1440, 5ms GtG, 400cd HDR400, HDMI+DP+USB-C, Spk, HAS) (34"Ultra-Wide (21:9) Curved IPS, LED, 3440x1440 UWQHD, 5ms GtG, 400 cd/mІ, Display HDR400, Mega DCR (1000:1), DCI-P3 98%, 178°/178°, FreeSync 75Hz, HDMI x2 + DP + USB-C, Built-in speakers 7Wx2, USB 3.0 x2-Hub w/Quick Charge, HAS 110mm, Tilt: -5/+15°, VESA Mount 100x100, 10-bit Color, MAXX Audio, PBP, Black Stabilizer, Dual Controller, 4-Screen Split, FreeSync, DAS : Silver/White)