• INTEL Ethernet Server Adapter I350-F2
INTEL Ethernet Server Adapter I350-F2

INTEL Ethernet Server Adapter I350-F2

  • Код Товара: 730263
  • Наличие: Склад
  • 6751 Lei


Рекомендуемые товары

Fiber optic patch cords, singlemode Duplex SC-SC, 3m

Fiber optic patch cords, singlemode Duplex SC-SC, 3m

Fiber optic patch cords, singlemode Duplex SC-SC, 3m..

77 Lei

Камера TP-Link Tapo C100, Home Security Wi-Fi

Камера TP-Link Tapo C100, Home Security Wi-Fi

TP-Link Tapo C100, Home Security Wi-Fi Camera..

637 Lei

Intel Server Adapter XL710QDA2,  PCIe 3.0 x8, Dual QSFP+ Port 40G

Intel Server Adapter XL710QDA2, PCIe 3.0 x8, Dual QSFP+ Port 40G

Intel Server Adapter XL710QDA2, PCIe 3.0 x8, Dual QSFP+ Port 40G..

16630 Lei